מזרחים נגד ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

רונן וקסלמן ניאו נאצי יהודי

Go down

רונן וקסלמן ניאו נאצי יהודי Empty רונן וקסלמן ניאו נאצי יהודי

הודעה  שקשוקה July 30th 2011, 01:17

במהלך גלישתי באתר הפופלארי יוטיוב, אני תמיד נוהג לבקר במדור הפוליטי. אני יודע שזו סוג של קיבוע אם תירצו, אבל אני פשוט מכור לזה. לא יודע למה. אולי זה משעמום, יכול להיות. אבל תסכימו איתי שבמדינה כ"כ רגישה כמו ישראל זה דבר בהחלט חשוב.

ומסתבר שזה אפילו מאוד חשוב. אחד הסרטונים אשר תפסו אותי עם הלשון בחוץ, היה סרטון על פעיל ימין קיצוני, ולפיו יש בחור מסויים שמסית לרצח ערבים ומציע לזרוק אותם לים ו"לרצוח אותם עד האחרון". רונן וקסלמן זהו שמו. רונן וקסלמן נוהג לצעוק "מוות למוסלמים" בהפגנות המתקיימות מטעם ארגון הימין הקיצוני המכונה "אם תרצו".

והפלא ופלא, כל זאת החוצפן הזה עושה כאשר הוא לומד באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. והמורים? והפרופסורים? אף אחד לא עושה כלום בנידון, והבחורצ'יק ממשיך בשלו באין מפריע.

עוד נכתב ברשת כי רונן הוא עבריין שישב במוסדות שונים המאכלסים חולי נפש ועברייני מין מורשעים, אותו רונן מתגורר כיום בעיר באר-שבע. רונן וקסלמן גם נוהג להתכתב מול עצמו בפורומים אינטרנטים שונים כחלק ממחלת הסכיזופרניה הפדופילית ממנה הוא סובל עוד כתינוק. רונן החולה נפש גם כותב הודעות דרך השם הפיקטיבי "רונן גולדשטיין". למרות שאין בן אדם בישראל העונה לשם זה.

להלן לינק גוגל המכיל פרטים ומידע רב על אותו ניאו נאצי יהודי (כלשון הדעה המושמעת):
http://www.google.co.il/search?sourceid=navclient&hl=iw&ie=UTF-8&rls=GGLJ,GGLJ:2009-40,GGLJ:iw&q=%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%9f+%d7%95%d7%a7%d7%a1%d7%9c%d7%9e%d7%9f

שקשוקה
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 15

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics